День пам'яті жертв Голокосту

Якушинецька бібліотека
27 січня вшановуємо пам'ять жертв Голокосту – однієї з найжахливіших трагедій в українській історії.
Голокост - вісім букв жаху та болю; так називають скоєний під час Другої світової війни геноцид євреїв та інших уразливих соціальних груп. Солдати Третього Рейху та їхні союзники переслідували та знищували євреїв, а також гомосексуалів, військовополонених, людей з інвалідністю та психічними захворюваннями та всіх, хто на думку нацистів був "неповноцінним".
Для вшанування пам'яті безневинно вбитих та висвітлення злочинів нацистів було започатковано Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту 27 січня. Українцям також важливо пам'ятати про цю трагедію, жертвами якої в нашій країні стали приблизно 1,5 мільйона людей.
Пропонуємо вашій увазі книжкову виставку - презентацію "Голокост . Цього не можна забувати..."
https://www.facebook.com/groups/593752491068627
Дашковецька бібліотека
Це Голокост – всього одне лиш слово,
Та його сенс – пекучий болі жар,
Вбивали всіх!.. старого і малого,
І мало хто життя порятував.
27 січня - Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту – нагадування про всесвітню трагедію, масові вбивства людей. Пам'ять про Голокост необхідна нам, щоб наші діти ніколи не були жертвами або байдужими спостерігачами проявів ворожнечі. Прийдешні покоління зобов’язані пам’ятати про ці страшні уроки історії, щоб вони ніколи більше не повторилися.
В приміщенні бібліотеки оформлено книжкову виставку «Трагічні уроки історії».
https://www.facebook.com/groups/688696368507805
Бібліотека філія Микулинці
27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.
Бабий яр, в цій книзі описані страшні події того часу .
( Книгу можна прочитати в бібліотеці.)
https://www.facebook.com/profile.php?id=100064268854231
Ксаверівська бібліотека
27 СІЧНЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ.
"Пам'ять про Голокост необхідна, щоб наші діти ніколи не були жертвами, палачами і байдужими спостерігачами" (І. Бауер).
З метою знищення євреїв та представників інших спільнот, зокрема ромів, будувались табори смерті, де масово вбивали людей, крім газових камер, масових розстрілів та масових спалень, нацисти проводили медичні досліди та нелюдські тортури. Найстрашнішу "фабрику смерті" гітлерівці розташували на теритирії Польщі в містечку Освенцім.
За останніми даними на теритирії Європи налічувалось близько 42 тисячі таборів смерті та гетто. Жертвами Голокосту вважають 6 мільйонів євреїв в Європі, серед них 1,5 мільйонів дітей.
https://www.facebook.com/groups/243866933899881


Поділитися: